Manager ds. Windykacji i Biura Obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
AIQLABS Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całością procesów realizowanych w ramach działu Windykacji oraz Biura Obsługi Klienta
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu, motywowanie pracowników, wyznaczanie i kontrola celów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Współpraca z wewnętrznymi jednostkami firmy
  • Usprawnianie oraz optymalizowanie procesów windykacyjnych oraz BOK

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu CC windykacyjnym lub BOK;
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość KPI Call Center
  • Znajomość technik i strategii prowadzenia rozmów windykacyjnych
  • Znajomość MS Office (Excel)
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wykazywanie inicjatywy w poszukiwaniu nowych rozwiązań i tworzeniu rekomendacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • Możliwości wprowadzania Twoich pomysłów w życie;
  • Szkolenia i certyfikacje
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku.
  • Imprezy integracyjne
  • Dofinasowanie do karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584