Manager ds. ubezpieczeń korporacyjnych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Województwo pomorskie, Polska
SALTUS Ubezpieczenia
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

SALTUS Ubezpieczenia z siedzibą w Sopocie

poszukuje osoby na stanowisko

Managera ds. ubezpieczeń korporacyjnych

Nr ref: (MK/TUW/07/2024)

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie i składanie ofert ubezpieczeniowych (mienie lub OC) w odpowiedzi na zapytania brokerskie;
  • Ocena i wycena ryzyka ubezpieczeniowego;
  • Samodzielne podejmowanie decyzji o przyjęciu do ubezpieczenia lub odmowie;
  • Przygotowywanie dokumentacji ubezpieczeniowej;
  • Dbałość o rentowność portfela zawieranych umów ubezpieczenia;
  • Realizacja założonych planów;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji, w szczególności z brokerami.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze ocenie ryzyka ubezpieczeń majątkowych dla klientów korporacyjnych;
  • Znajomość rynku brokerskiego;
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z pośrednikami;
  • Umiejętność analizy i syntezy danych;
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office;
  • Dokładność i skrupulatność;
  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane

  • Chęć do pogłębiania wiedzy i budowania kompetencji z zakresu ubezpieczeń majątkowych dla klientów korporacyjnych.
  • Znajomość koasekuracji ubezpieczeń majątkowych i budowania pool’i ubezpieczeniowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • wdrożenie na stanowisko,
  • szkolenia rozwojowe i dokształcające,

dodatki dla pracowników:

  • dofinansowanie urlopu,
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dostęp do programu Multisport,
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • świąteczne bonusy,
  • możliwość dołączenia do grupy sportowej, starty w imprezach charytatywnych,
  • wolontariat pracowniczy
  • dobrą lokalizację biura, blisko centrum Sopotu, dworca SKM i morza,
  • możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00,
  • pracę zdalną - 4 dni w miesiącu.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdynia
  • Manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544