Manager ds. szkoleń e-learningowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
TQMSOFT Sp. z o.o. s.k.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • rekrutacja i współpraca z ekspertami i dostawcami (w tym zagranicznymi) przy tworzeniu materiałów edukacyjnych i testów kompetencyjnych
  • opracowywanie i aktualizowanie standardów dla ekspertów i dostawców
  • zapewnienie spełniania wymagań przez ekspertów i dostawców

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w zakresie budowania szkoleń lub quizów e-learningowych) lub 2 lata pracy w edukacji dorosłych
  • doświadczenie w zarządzaniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość platformy Moodle
  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość metod Design Thinking, MVP

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę B2B
  • dostęp do koniecznych narzędzi pracy – system CRM, telefon, komputer, wygodne biurko
  • wdrożenie do obowiązków oraz stałe wsparcie przełożonych i Zespołu
  • pracę w przyjaznym i pomocnym Zespole
  • miłą i kameralną atmosferę - nie jesteśmy korporacją
  • rozpoznawalną markę
  • możliwość rozwoju w strukturach TQMsoft
  • stały dostęp do różnych słodkości

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. e-commerce Kraków
  • Manager Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584