Manager ds. sprzedaży Stolarki Okiennej (inwestycje deweloperskie)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów końcowych z sektora deweloperskiego / generalnych wykonaców
  • Analiza rynku oraz identyfikacja potencjalnych szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • Utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Współpraca z działem produkcji i logistyki w celu zapewnienia terminowości realizacji zamówień
  • Monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą B2B, preferowane w branży budowlanej lub stolarki okiennej
  • Znajomość rynku inwestycji deweloperskich
  • Umiejętność budowania relacji i prowadzenia skutecznych negocjacji
  • Silna orientacja na osiąganie wyników
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność zarządzania czasem
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe (B2B lub umowa o pracę)
  • po szkoleniu wstępnym, praca w pełni zdalna / mobilna
  • dodatkowe prowizje za realizowanie sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon
  • duże możliwości do zagospodarowania rynku (pierwsze tego typu stanowisko w firmie)
  • wsparcie działu marketingu, produkcji, logistyki

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Manager Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370