Manager ds. sprzedaży materiałów i urządzeń poligraficznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Reprograf-Grafikus S.A.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży
  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Negocjowanie transakcji i umów handlowych
  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych
  • Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacja własnej pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon, laptop
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Kartę na zajęcia sportowe Multisport

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584