Manager ds. Sprzedaży
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Respekt Personal Group
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B (do wyboru).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię w zależności od wyników pracy.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku.
  • Indywidualny budżet szkoleniowy oraz bibliotekę firmową.
  • Możliwość awansu w strukturze firmy.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu oraz obsłudze klienta biznesowego.
  • Doświadczenie pracy z CRM systemem (LiveSpace lub podobne).
  • Znajomość obsługi komputera (Ms Office / Google Docs).
  • Inicjatywa i gotowość do dzielenia się wiedzą.
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość nowoczesnych technik pozyskiwania klientów.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa handlowa (spotkania, kontakt telefoniczny, negocjacje umów).
  • Monitorowanie rynku i aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Uczestnictwo w konferencjach i przygotowywanie raportów.
  • Rozwój osobistych kompetencji handlowych i biznesowych.

Szczeguly znajdziesz na naszej stronie https://www.respektpersonal.pl/kariera#oferty

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • Content Manager Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Project Manager Bydgoszcz
  • Product manager Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072