Manager ds. sprzedaży bezpośredniej
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
Hydro NRG Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Zajmujesz się sprzedażą bezpośrednią, ale dopadła Cię rutyna? Odczuwasz zmęczenie i znużenie, bo Twoja branża zatrzymała się i nie ma już w niej miejsca na rozwój? A może w obecnej pracy nie widzisz szans na tworzenie własnego zespołu sprzedażowego?Złap dystans i dołącz do nas – czeka na Ciebie praca w firmie, która dba o dobrą atmosferę pracy, jakość produktów i usług oraz serwis urządzeń które instaluje. Podejmij wyzwanie i przekonaj się, że w sprzedaży bezpośredniej nadal możesz zdobywać szczyty.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa
  • Profesjonalne koordynowanie działań grupy sprzedażowej
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych
  • Przygotowywanie i przedstawianie ofert
  • Praca z narzędziami, jak np. system CRM

Nasze wymagania

  • Przekonanie, że możesz przenosić góry
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Silna orientacja na realizacje założonych celów sprzedażowych
  • Pełna dyspozycyjność
  • Min. wykształcenie średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu office

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity dla najlepszych (wycieczki, dodatkowe bonusy finansowe i rzeczowe)
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych (szkolenia sprzedażowe i terenowe)
  • Know-how i innowacyjne przewagi konkurencyjne
  • Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów
  • Wsparcie inżynierów i kalkulatory analityczne
  • Cykliczne szkolenia sprzedażowe i techniczne

  • Praca Radomsko
  • Manager Radomsko
  • Manager radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544