Manager ds. spedycji i transportu międzynarodowego
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Silesian Voivodeship, Polska
Trans-Krusz
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za transport do klienta,
  • koordynacja transportów międzynarodowych na terenie Europy,
  • pozyskiwanie i koordynacja pracy przewoźników zewnętrznych, prowadzenie negocjacji,
  • nadzór nad organizacją tras dla kierowców,
  • ścisła współpraca z Kierownictwem firmy,
  • zarządzanie pracą zespołu podległych pracowników,
  • kształtowanie motywującego środowiska pracy,
  • zaangażowanie w rozwój pracowników oraz monitorowanie i egzekwowanie realizacji zadań,
  • realizacja celów budżetowych i jakościowych w zarządzanych działach,
  • kształtowanie rozwoju obsługiwanych kierunków pod względem finansowym i ilościowym (zlecenia transportowe),
  • efektywne wdrażanie zmian wprowadzonych w organizacji (np. nowego kierunku rozwoju),
  • odpowiedzialność za jakość usług świadczonych przez podległy zespół,
  • wdrażanie nowych pomysłów w celu rozwoju zarządzającymi działami,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku branży TSL,
  • wiedza na temat nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne,
  • doskonała znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym oraz spedycyjnym,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu,
  • wykształcenia wyższego w kierunku logistyka, transport bądź ekonomiczne lub techniczne,
  • predyspozycji managerskich i doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • zdolności negocjacyjne, analityczne oraz planistyczne,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • odpowiedzialności, dokładności, terminowości,
  • inicjatywa i kreatywność,
  • wysoka kultura osobista i interpersonalna.

OFERUJEMY:
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • narzędzia pracy,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia kierunkowe,
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielne i decyzyjne stanowisko, kreatywne i ambitne wyzwania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Pszczyna
  • Manager Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851