Manager ds. rozwoju rynku (Europa Centralna)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
ATERIMA HR
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • masz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej, automotive lub logistycznej
  • masz doświadczenie we współpracy z klientami i w sprzedaży
  • znasz język angielski na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • posiadasz wykształcenie wyższe - warunek konieczny
  • masz prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • znasz branżę przetwórstwa tworzyw sztucznych - dodatkowy atut
  • cechujesz się samodzielnością w działaniu oraz łatwością w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz zapytań ofertowych na terenie Europy Centralnej (Czechy, Węgry, Słowacja)
  • wyszukiwanie klientów z internetowych baz danych (LinkedIn itp.)
  • przeprowadzanie negocjacji handlowych oraz ustalanie warunków wstępnych
  • tłumaczenie pism oraz dokumentów w danym języku
  • reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą (targi, konferencje)
  • wyjazdy służbowe do zagranicznych klientów

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę lub B2B
  • pracę hybrydową w godzinach 8-16
  • system wynagrodzeń składający się z podstawy oraz premii
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon oraz samochód służbowy udostępniany na czas wyjazdów do klientów)

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251