Manager ds. rozwoju rynków Niemcy/Austria/Szwajcaria - branża okienna
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
GRH Polska
12. 6. 2024

Polska firma z branży okiennej poszukuje kandydata na stanowisko:

Manager ds. rozwoju rynków Niemcy/Austria/Szwajcaria

Miejsce pracy: Rudna Mała (k. Rzeszowa)

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów i kontrahentów na rynkach zagranicznych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Opracowywanie strategii sprzedażowej
  • Umiejętność czytania projektów budowlanych oraz rys. technicznych
  • Doradztwo technicznie
  • Negocjowanie kontraktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży stolarki okiennej - warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość programu STOLCAD

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • System pracy jednozmianowy
  • Paczki świąteczne
  • Wyjścia integracyjne

Zainteresowane osoby zachęcam do przesyłania CV: k.marczyk@grhpolska.com

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Manager Rzeszów
  • Account manager Rzeszów
  • Project Manager Rzeszów
  • Product manager Rzeszów
  • HR Manager Rzeszów
  • Content Manager Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851