Manager ds. Rozwoju i Strategii Centrum Zdrowia Psychicznego - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Manager ds. Rozwoju i Strategii Centrum Zdrowia PsychicznegoMiejsce pracy: Wrocław

  • Tworzenie i realizacja strategii biznesowej Centrum Psychoterapeutyczno-Psychiatrycznego
  • Systematyczne monitorowanie rynku oraz analiza potrzeb pacjentów i działań konkurencji, w celu identyfikacji nowych możliwości
  • Wdrażanie innowacyjnych usług diagnostycznych oraz programów szkoleniowych, dostosowanych do aktualnych trendów i wymagań rynkowych
  • Projektowanie i realizowanie planu marketingowego Centrum oraz koordynowanie działań promocyjnych.
  • Tworzenie i aktualizacja wewnętrznych procesów operacyjnych, zapewniających efektywność i zgodność z regulacjami
  • Zapewnienie płynności operacyjnej i efektywności pracy we wszystkich oddziałach
  • Nadzór nad procesem rekrutacyjnym nowych członków zespołu, w tym specjalistów medycznych
  • Odpowiedzialność za system kontroli finansowej, obejmująca monitorowanie budżetu i nadzór nad jego prawidłowym wykorzystaniem
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym, obejmującego tworzenie i wdrażanie strategii biznesowej
  • Wyższego wykształcenia
  • Szkolenia z zakresu marketingu – mile widziane
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów
  • Inicjatywy, przedsiębiorczości oraz samodzielności w działaniu
  • Umiejętności motywowania zespołu oraz skutecznej komunikacji, w tym udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz miesięczne premie
  • Dodatkową roczną premię za osiągnięcia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Wysoki poziom wpływu na funkcjonowanie Centrum
  • Dużą swobodę i samodzielność w działaniu
  • Zespół zaangażowanych i wspierających się osób

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584