Manager ds. Rozwoju Biznesu w Sektorze Obronnym
  • Warszawa, przy metrze Wilanowska
mazowieckie, Warszawa, przy metrze Wilanowska, mazowieckie, Polska
Hanwha Aerospace Europe
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Badanie rynku: Analiza trendów, szans oraz potencjalnych obszarów wzrostu.
  • Rozwój biznesu: Współpraca z interesariuszami w celu identyfikacji i pozyskiwania nowych możliwości biznesowych.
  • Marketing strategiczny: Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej.
  • Rozwój nowych produktów: Współtworzenie nowych inicjatyw produktowych w oparciu o badania rynkowe.
  • Zarządzanie relacjami z klientami: Budowanie i utrzymywanie kluczowych relacji biznesowych.
  • Analiza finansowa: Ocena rentowności i potencjalnego zwrotu z inwestycji dla nowych możliwości biznesowych.
  • Zarządzanie projektami: Nadzór nad kampaniami marketingowymi i innymi inicjatywami branży obronnej.
  • Analiza konkurencji: Monitorowanie działań konkurentów i podejmowanie strategicznych decyzji.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe z zakresu biznesu, marketingu lub pokrewnego.
  • Doświadczenie w rozwijaniu programów, biznesu i marketingu strategicznego w branży obronnej.
  • Umiejętności analityczne i badawcze.
  • Umiejętności lidera i zarządzania projektami.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Znajomość branży obronnej, jej regulacji i głównych graczy.
  • Silna świadomość finansowa.

Oferujemy
  • Umowa o pracę na pełny etat (okres próbny 3 miesiące, następnie na czas nieokreślony).
  • Dopłaty do prywatnej opieki medycznej.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Karta lunchowa.
  • Punkty w programie Cafeteria, wymienne na różne benefity (karta Multisport, vouchery).

  • Praca mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Manager mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584