Manager ds. Prawnych
  • Austria
Austria, 0, Austria
Praca.pl Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zadania:

  • Dostarczanie wsparcia prawego dla działalności firmy;
  • Realizacja transakcji w UE i na Ukrainie;
  • Komunikacja z instytucjami państwowymi, regulatorami i bankami;
  • Obsługa prawna nieruchomości;
  • Reprezentowanie firmy w sprawach sądowych;
  • Promowanie interesów klientów i ochrona ich praw.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie prawnicze;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Doświadczenie w prawie korporacyjnym, podatkowym, upadłościowym;
  • Licencja adwokacka;
  • Znajomość ukraińskiego lub rosyjskiego będzie atutem.
  • Osoba z umiejętnością motywowania zespołu;
  • Zdolności decyzyjne i planistyczne;
  • Kreatywność i nastawienie na osiąganie celów.

Oferujemy:

  • Dynamiczne projekty;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Współpracę z ekspertami;
  • Finansowanie szkoleń.

  • Praca Austria
  • Praca za granicą
  • Manager Austria

  • 114 283
    19 075