Manager ds. pozyskania klienta
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Corab S.A.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie współpracy handlowej z Instalatorami PV oraz Wykonawcami projektów fotowoltaicznych
  • Stworzenie nowej bazy Klientów (Instalatorów PV, Wykonawców projektów fotowoltaicznych)
  • Sporządzanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków zawieranych transakcji z kluczowymi Klientami B2B
  • Dokonywanie spersonalizowanego rozwiązania do potrzeb Instalatora i Inwestora
  • Raportowanie swoich działań i wyników w CRM
  • Teren pracy: Polska wschodnia (województwo: podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie)

Nasze wymagania

  • Silnie rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
  • Zaangażowanie, samodyscyplina i koncentracja na celach sprzedażowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Praktyczne umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wczasy pod gruszą

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. obsługi klienta Białystok
  • Tajemniczy klient Białystok
  • Manager Białystok
  • Account manager Białystok
  • Project Manager Białystok
  • Product manager Białystok
  • HR Manager Białystok
  • Content Manager Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851