Manager ds. polityki środowiskowej i gospodarki odpadami
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za współtworzenie oraz realizowanie strategii organizacji w zakresie gospodarki odpadami oraz ochrony środowiska,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu (5 osób),
  • nadzorowanie ewidencji odpadów (BDO) oraz administracji środowiskowej (pozwolenia, decyzje, sprawozdania),
  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych oraz weryfikowanie i dostosowywanie ich do działań operacyjnych podmiotu do aktualnego stanu prawnego,
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień,
  • współpraca z Regionalnym dyrektorem ds. instalacji, pozostałymi zespołami w ramach struktury organizacyjnej oraz instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze branży związanej z sektorem gospodarowania odpadami w zakresie realizowania polityki środowiskowej oraz gospodarki odpadami,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą podległego zespołu lub umiejętności liderskie,
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: ochrona środowiska lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska,
  • znajomość pakietu MS Office oraz systemu KOBIZE,
  • zdolności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne,
  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w działaniu,
  • zorientowanie na partnerstwo oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kat. B.

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • stanowisko kierownicze o dużym stopniu samodzielności oraz decyzyjności,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy: komputer, telefon,
  • atrakcyjny system benefitów pozapłacowych.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Polityk Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. kadr i płac Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Dąbrowa Górnicza
  • Manager Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Product manager Dąbrowa Górnicza
  • HR Manager Dąbrowa Górnicza
  • Account manager Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941