Manager ds. Planowania Popytu i Zapasu (Demand Planning Manager)
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Województwo mazowieckie, Polska
Auchan Polska
11. 6. 2024

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Manager ds. Planowania Popytu i Zapasu (Demand Planning Manager)

Miejsce pracy: ul. Puławska 46, Piaseczno

Cel stanowiska:

Dostarczenie odpowiedniej jakości prognozy popytu, optymalizacja poziomu zapasu oraz zapewnienie dostępności produktów dla klientów Auchan Retail, przyczyniając się do optymalizacji zasobów organizacji zgodnie z strategią firmy.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwijanie procesów i narzędzi demand planning celem osiągnięcia optymalnego modelu planowania sprzedaży i operacji w Auchan Retail;
  • Budowanie krótko i długoterminowych prognoz popytu i podaży zapasu dla Auchan Retail z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, celem realizacji celów ekonomicznych;
  • Analizowanie dokładności prognoz, weryfikacji założeń i ich aktualizacji celem osiągnięcia maksymalnej efektywności;
  • Identyfikacja ryzyk i możliwości w ramach dostarczanych prognoz; przygotowywanie rekomendacji ekonomicznych dla innych działów; dostosowywanie założeń;
  • Rozwijanie procesów S&OP w organizacji; tworzenie dobrych praktyk we współpracy z innymi działami; maksymalizacja wykorzystania planu popytu wewnątrz firmy;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie optymalizacji pod względem organizacyjnym i kosztowym modeli planowania dla różnych typów potrzeb handlowych i różnych formatów klienta;
  • Cykliczne raportowanie wskaźników KPI

Czego potrzebujesz, aby to realizować:

  • Preferowane wykształcenie wyższe, kierunek preferowany: ekonomia, statystyka;
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami prognostycznymi;
  • Umiejętności zarządzania zespołem;
  • Doskonałych umiejętności analitycznych;
  • Doskonałej organizacji pracy, nastawienia na współpracę, otwartości i elastyczności;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2).​

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy,
  • Plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy,
  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w celu zapewnienia pozytywnych i wygodnych doświadczeń zakupowych klientom oraz realizacji efektywnej i skutecznej obsługi posprzedażowej dla kanału sprzedaży,
  • Rozwój w organizacji, której kultura oparta jest na pasji w obsłudze klienta i pasji do zdrowego i dobrego jedzenia,
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka,
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz),
  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, możliwość otrzymania bezzwrotnej zapomogi),
  • Dofinansowanie posiłków,
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Praca Piaseczno
  • Manager Piaseczno
  • Account manager Piaseczno
  • Project Manager Piaseczno
  • Product manager Piaseczno
  • HR Manager Piaseczno
  • Content Manager Piaseczno
  • Key Account Manager Piaseczno
  • Business Development Manager Piaseczno
  • Specjalista ds. kadr i płac Piaseczno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851