Manager ds. Ochrony Środowiska w Regionie
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
PreZero Polska Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja sprawozdawczości środowiskowej w spółkach;
  • Wsparcie lokalnych Działów Ochrony Środowiska podczas kontroli zewnętrznych;
  • Audyty wewnętrzne;
  • Wsparcie nad prawidłową ewidencją BDO w Spółkach Regionu;
  • Nadzór nad prowadzeniem bilansu instalacji/składowiska;
  • Koordynacja prowadzenia bilansów KZR (we współpracy z Spółkami);
  • Nadzór nad sprawozdawczością w zakresie DPR;
  • Nadzór/organizacja właściwych badań;
  • Weryfikacja badań dostawców;
  • Przygotowywanie/koordynowanie prac nad zmianami decyzji/pozwoleń;
  • Koordynacja korespondencji z urzędami i gminami;
  • Wpisy RDR;
  • Opiniowanie dokumentacji przetargowej;
  • Przygotowanie sprawozdań i raportów wewnętrznych;
  • Wsparcie Spółek w sprawach środowiskowych w relacjach biznesowych;
  • Organizacja szkoleń budujących świadomość środowiskową pracowników.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku eksperckim w obszarze Ochrony Środowiska;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie oraz zdolności organizacyjne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz przywódcze;
  • Przedsiębiorczość oraz kreatywność;
  • Ambicja i silna orientacja na realizację celów biznesowych;
  • Inicjatywa i samodzielność działania;
  • Otwartość na podróże służbowe na terenie podległego regionu.

Mile widziane

  • Zdolność zarządzania rozproszoną strukturą/zespołem;
  • Znajomość języka angielskiego lub/ i niemieckiego;

To oferujemy

  • Opieka medyczna – Najważniejsze jest zdrowie, dlatego zapewniamy prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu lekarzy specjalistów w ramach pakietu dla Ciebie oraz Twojej rodziny!
  • Grupowe ubezpieczenie – Wiemy, jak ważna jest ochrona życia Twojego oraz Twoich bliskich. Naszym Pracownikom oferujemy grupowe ubezpieczenie na życie dopasowane do indywidualnych potrzeb.
  • Karta sportowa i karta kultura – Chcesz mieć dostęp do siłowni, klubów fitness lub innych obiektów sportowych? A może wolisz udział w wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych? Ty decydujesz!
  • Program Poleceń Pracowniczych – Masz wpływ na to z kim będziesz pracować! Polecając nam Pracownika budujesz zespół #PreZeroHeroes i zgarniasz nagrodę!
  • Program Wsparcia Pracowników – Jesteś w trudnej sytuacji? Potrzebujesz wsparcia? Dzięki zewnętrznemu niezależnemu doradztwu prawnicy, psychologowie oraz doradcy finansowi pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania.
  • Programy rozwojowe – Wykorzystuj swój rozwój osobisty najlepiej jak się da! Naszym Pracownikom oferujemy szkolenia wewnętrzne prowadzone przez naszego trenera oraz dedykowaną platformę online.
  • Fajną luźną atmosferę pracy wśród #PreZeroHeroes pełnych pozytywnej energii!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami

i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

  • Praca Łódź
  • Technik ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Manager Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536