Manager ds. nawiązywania relacji z producentami (sektor morski)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
SalesHR
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne nawiązywanie relacji i ustalanie warunków partnerskiej współpracy z producentami komponentów w branży morskiej lub jachtowej w celu bycia ich odbiorcą
  • nawiązywanie trwałych relacji z armatorami i stoczniami na całym świecie (sprzedaż usług)
  • bezpośrednie spotkania z kluczowymi klientami na całym świecie
  • rozwój podległych rynków wraz z realizacją długoterminowych planów i wyznaczonej strategii
  • udział w międzynarodowych targach i spotkaniach branżowych
  • finalizacja współpracy

WYMAGANIA:
  • min 2-3 lata doświadczenia w branży morskiej lub jachtowej na stanowisko zakupowym lub sprzedażowym z aktywnym wychodzeniem do klienta
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1
  • gotowość do podróży służbowych na terenie całego świata (50% czasu pracy)
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe, zakupowe, interpersonalne
  • proaktywność, samodzielność, własna inicjatywa
  • umiejętność finalizacji kontraktów i pracy na celach
  • prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe co do podstawy (oparte o B2B)
  • dodatkowe roczne premie (2-3 miesięczne wynagrodzenia dodatkowo)
  • firmową kartę kredytową (pokrycie wszystkich służbowych wydatków)
  • pokrywanie kosztów przelotów, przejazdów, zakwaterowania podczas podróży
  • wsparcie działu marketingu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów : multisport, opieka medyczna, ubezpieczenia, paczk świąteczne, szkolenia
  • dużą samodzielność
  • w bonusie : możliwość zwiedzenia całego świata

  • Praca Gdańsk
  • Makler morski Gdańsk
  • Producent filmowy Gdańsk
  • Producent telewizyjny Gdańsk
  • Producent radiowy Gdańsk
  • Producent muzyczny Gdańsk
  • Technik nawigator morski Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584