Manager Ds. Nawiązywania Relacji Z Producentami (Sektor Morski)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
SalesHR
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: aktywne nawiązywanie relacji i ustalanie warunków partnerskiej współpracy z producentami komponentów w branży morskiej lub jachtowej w celu bycia ich odbiorcą nawiązywanie trwałych relacji z armatorami i stoczniami na całym świecie (sprzedaż usług) bezpośrednie spotkania z kluczowymi klientami na całym świecie rozwój podległych rynków wraz z realizacją długoterminowych planów i wyznaczonej strategii udział w międzynarodowych targach i spotkaniach branżowych finalizacja współpracy WYMAGANIA: min 2-3 lata doświadczenia w branży morskiej lub jachtowej na stanowisko zakupowym lub sprzedażowym z aktywnym wychodzeniem do klienta bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1 gotowość do podróży służbowych na terenie całego świata (50% czasu pracy) bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe, zakupowe, interpersonalne proaktywność, samodzielność, własna inicjatywa umiejętność finalizacji kontraktów i pracy na celach prawo jazdy kat B OFERUJEMY: otwartość na oczekiwania finansowe co do podstawy (oparte o B2B) dodatkowe roczne premie (2-3 miesięczne wynagrodzenia dodatkowo) firmową kartę kredytową (pokrycie wszystkich służbowych wydatków) pokrywanie kosztów przelotów, przejazdów, zakwaterowania podczas podróży wsparcie działu marketingu niezbędne narzędzia pracy pakiet benefitów : multisport, opieka medyczna, ubezpieczenia, paczk świąteczne, szkolenia dużą samodzielność w bonusie : możliwość zwiedzenia całego świata

  • Praca Gdańsk
  • Makler morski Gdańsk
  • Producent filmowy Gdańsk
  • Producent telewizyjny Gdańsk
  • Producent radiowy Gdańsk
  • Producent muzyczny Gdańsk
  • Technik nawigator morski Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521