Manager ds. komunikacji wewnętrznej i rozwoju
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Human Group
20. 9. 2024

HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca współpraca z działem rekrutacji i operacji pod kątem standaryzacji procesów i diagnozowania wyzwań związanych z zasobami ludzkimi oraz obsługą projektów,
  • planowanie strategii rozwoju kompetencji w obszarze rekrutacji i operacji,
  • audyt standardów współpracy w zakresie rekrutacji i operacji,
  • organizacja i zarządzanie programami rozwoju kompetencji i szkoleniami dla pracowników,
  • pomoc pracownikom w opracowaniu indywidualnych planów rozwoju kompetencji zgodnych z celami organizacji i potrzebami pracowników,
  • ocena skuteczności programów szkoleniowych i rozwojowych,
  • ustalanie wyników i ocen pracowników w zakresie rozwoju kompetencji,
  • rozwój liderów, koordynatorów,
  • dbanie o pozytywny employer branding oraz przepływ komunikacji wewnątrz organizacji,
  • dbanie o realizację i ewaluację wypracowanych standardów.

Nasze wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze rekrutacji/HR zdobyte w firmie outsourcingowej lub w agencji pracy - warunek konieczny,
  • praktyczne doświadczenie w pracy z międzynarodowymi zespołami,
  • swobodne komunikowanie się w j. polskim,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • dobrze rozwinięte umiejętności managerskie,
  • znajomość aktualnych trendów rekrutacyjnych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i określania priorytetów,
  • orientacja oraz nastawienie na realizację założonych celów,
  • umiejętność planowania pracy własnej i zespołu oraz motywowania podległych pracowników.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia przy ul. Dąbrowskiego,
  • dużą decyzyjność w organizacji własnej pracy,
  • realny wpływ na rozwój organizacji -  rola raportująca bezpośrednio do Zarządu,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły,
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom,
  • benefity medyczne (Luxmed) i sportowe(Multisport),
  • budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji,
  • wyjazdy integracyjne,
  • przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.

Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045