Manager ds. Kluczowych Klientów (HoReCa)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone i słodkie przekąski, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkunastu krajów. W związku z rozbudową kolejnych, nowoczesnych linii produkcyjnych poszukujemy do naszego zespołu wykwalifikowanych pracowników.

Zadania:

  • Współpraca z dystrybutorami w sektorze HoReCa, obszar działania: 1/3 terytorium Polski.
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dystrybutorami i klientami.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Analiza rynkowa i monitorowanie działań konkurencji.
  • Przygotowanie i prezentacja ofert dla klientów HoReCa.
  • Negocjacje warunków kontraktów.
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie rynku.
  • Organizacja szkoleń dla przedstawicieli handlowych.
  • Działania na rzecz wzrostu sprzedaży.
  • Raportowanie wyników.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sektorze HoReCa.
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Wysoka kultura osobista i skuteczność w działaniu.
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych.
  • Elastyczność i adaptacja do dynamicznego środowiska.
  • Znajomość technik negocjacyjnych i analizy danych.
  • Biegłość w MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus premie uzależnione od wyników.
  • Prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.
  • Narzędzia pracy, w tym auto służbowe.

  • Praca Łódź
  • Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Account manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190