Manager ds. klientów kluczowych (Farmy fotowoltaiczne)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Corab S.A.
16. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie współpracy handlowej z inwestorami, wykonawcami oraz biurami projektowymi realizującymi projekty farmowe
  • Sporządzanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków zawieranych transakcji z kluczowymi klientami B2B
  • Dokonywanie spersonalizowanego rozwiązania do potrzeb instalatora i inwestora
  • Raportowanie swoich działań i wyników w CRM
  • Teren pracy:
  • warmińsko mazurskie, mazowieckie, podlaskie lub
  • lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, podkarpackie lub
  • zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie lub
  • pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie

Nasze wymagania

  • Silnie rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
  • Zaangażowanie, samodyscyplina i koncentracja na celach sprzedażowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Praktyczne umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wczasy pod gruszą
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Szczecin
  • Manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322