Manager ds. jakości
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
  • Realizacja polityki i celów zintegrowanego systemu zarządzania, zgodnie z dokumentacją
  • Nadzór nad dokumentacją zintegrowanego systemu zarządzania
  • Kontrola jakości produkcji i działania podnoszące jakość procesów
  • Analiza i raportowanie danych jakościowych, trendów z kontroli
  • Wdrażanie działań korygujących po audytach i reklamacjach
  • Odpowiedzialność za audyty jakościowe i certyfikaty (IFS, ISO)
  • Kontakty z jednostkami nadzorującymi
  • Koordynacja działań eliminujących zagrożenia jakościowe
  • Zapewnienie zgodności z normami jakości, BHP i OŚ
  • Monitorowanie bezpieczeństwa pracy i wdrażanie działań prewencyjnych
  • Budowanie kultury bezpieczeństwa i świadomości jakościowej
  • Raportowanie kwestii jakościowych, BHP i środowiskowych
  • Nadzór nad działem jakości i zarządzanie zespołem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w kierunkach takich jak zarządzanie jakością, inżynieria produkcji, inżynieria jakości
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu jakością
  • Znajomość wymagań zintegrowanego systemu zarządzania jakością wg normy IFS Food v8 oraz ISO 14001:2015
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Dobra znajomość narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Zorientowanie na cel i umiejętność motywowania innych
  • Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Dodatkowe benefity m.in. ubezpieczenie zdrowotne, karta MultiSport

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Radzymin
  • Manager Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080