Manager ds. Handlowych
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
ATS S.A.
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyroby hutnicze poprzez wykorzystanie swojej sieci kontaktów oraz proaktywne poszukiwanie potencjalnych klientów.
  • Przygotowywanie profesjonalnych ofert handlowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami poprzez regularny kontakt oraz świadczenie wysokiej jakości obsługi.
  • Umawianie i przeprowadzanie skutecznych spotkań handlowych, prezentujących naszą ofertę w sposób atrakcyjny dla klientów.
  • Skuteczna koordynacja procesu sprzedażowego, zapewniająca płynne i efektywne przeprowadzenie transakcji handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymogiem koniecznym.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami, aby skutecznie realizować cele sprzedażowe.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie B2B, co daje elastyczność oraz możliwość samodzielnego zarządzania czasem pracy.
  • Stacjonarną pracę w naszym biurze w Toruniu, z możliwością podróży służbowych w ramach obsługi klientów na terenie całej Polski.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy motywujący do osiągania wyznaczonych celów.

ATS S.A.

Firma ATS S.A., wiodący dostawca wyrobów hutniczych, poszukuje kandydata na stanowisko Managera ds. Handlowych. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowa dla rozwoju naszej firmy poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz skuteczną koordynację procesu sprzedażowego.

  • Praca Toruń
  • Manager Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Specjalista ds. PR Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353