Manager ds. finansowo - administracyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
unityhub lawyers kancelaria prawna
8. 10. 2024

Zakres obowiązków:
- wystawianie faktur w systemie handlowym Sage Symfonia w różnych walutach;
- sporządzanie raportów i zestawień finansowo - administracyjnych;
- analiza rozrachunków z kontrahentami;
- weryfikacja wpłat od kontrahentów z dokumentacją należną;
- weryfikacja kontrahentów w różnych rejestrach podatkowych;
- segregacja i archiwizacja dokumentów;
- komunikacja z klientami w razie potrzeby w zakresie dokumentacji jw ;
-współpraca z innymi działami prawno-księgowymi;
- inne prace administracyjno-finansowe;
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy będzie mile widziane;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego wymagana;
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów: rachunkowość, finanse, podatki, ekonomia, zarządzanie;
- znajomość programu Sage Symfonia - mile widziana;
- umiejętność uczenia się i stosowania posiadanej wiedzy;
- dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku prawno-podatkowym;
- stabilne zatrudnienie;
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w rachunkowości;
- szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe wewnętrzne i zewnętrzne.
- kwestie umowy i innych warunków zatrudnienia do uzgodnienia w trakcie spotkania rekrutacyjnego
-wynagrodzenie (uzależnione od wiedzy/umiejętności/doświadczenia kandydata oraz rodzaju umowy)
- prowizje i bonusy
Prosimy o przesłanie CV oraz wskazanie możliwego terminu podjęcia pracy.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na rzecz Fundacja Unity Legal Collaboration HUB na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 1997 r. Nr 133"

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190