Manager ds. finansów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Sharebee
16. 10. 2024

Jesteśmy Sharebee, czyli pszczoły, które się dzielą Stworzyliśmy pierwszą w Polsce platformę SaaS do Social Selling/Employee Advocacy. Szybko rośniemy, pracujemy dla najlepszych marek w Polsce i za granicą m.in. Allegro, Samsung, Mastercard, Orange, Ford, Philip Morris, i wiele innych.

Szybki wzrost to również wyzwanie efektywnego zarządzania finansami, administracją oraz zasobami ludzkimi. Szukamy osoby, który pomoże nam uporządkować procesy, zadba o bieżące potrzeby operacyjne oraz wprowadzi systemowe rozwiązania wspierające tempo rozwoju Sharebee.

Szukamy uczciwej, poukładanej, ambitnej i zaangażowanej osoby, która oprócz bieżącego zarzadzania kwestiami finansowymi wdroży procesy controlingowe, templejty dokumentów, zacznie budować przejrzysty układ danych finansowych, które da się zamieniać w informację zarządczą. Będziesz pracował/a w dwuosobowym zespole, który raportuje bezpośrednio do CEO Sharebee.

Czym będziesz się zajmował/a:

Zadania systemowe:

  • Zdefiniowanie centrów kosztowych i procesów controlingowych
  • Stworzenie systemu umożliwiającego bieżące analizowanie najważniejszych wskaźników SaaS: CAC, CLTV, MRR, ARPU, Churn rate
  • Zautomatyzowanie procesu fakturowania
  • Stworzenie procesu dla wyceny i analizy zyskowności projektów specjalnych
  • Wsparcie zarządu w procesach inwestorskich
  • Zdefiniowanie procesu rozliczania systemu bonusowego pracowników Sharebee
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy z programów europejskich.

Bieżące zadania (ok 60% czasu)

  • Sporządzaniem umów i wystawianiem faktur
  • Współpracą z biurem księgowo-podatkowym
  • Koordynacją obiegu dokumentów, wprowadzaniem do systemów oraz ich archiwizacja
  • Sporządzeniem i kompletowaniem dokumentacji dla księgowości i kadr
  • Zarządzanie budżetem wynagrodzeń
  • Przygotowywanie i wprowadzanie przelewów
  • Zarządzanie, organizacją biura oraz przepływem informacji,
  • Przygotowywaniem raportów na potrzeby Zarządu

Jakich umiejętności szukamy?

  • Masz min. 3 lat doświadczenia i samodzielności na podobnym stanowisku
  • Jesteś ninją excela, tabel przestawnych a makra i formuły mówią do Ciebie szefie
  • Rozumiesz jak ustawić system przychodowo-kosztowy tak by morze danych zamieniać na informację, na podstawie których można podejmować trafne decyzje
  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu umów
  • Masz praktyczną znajomość programu Power Point
  • Jesteś systematyczna/y, bardzo skrupulatna/y, dobrze zorganizowana/y. Potrafisz to przenieść na procesy firmowe, tak by panować nad grupą kreatywnych ludzi, dla których kwestie finansowe bywają abstrakcją.
  • Jesteś komunikatywna/y, otwarta/y na wprowadzanie zmian, masz systemowe spojrzenie na firmę
  • Masz zacięcie IT, znajomość systemów finansowych księgowych i analitycznych mile widziana
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy europejskich będzie atutem

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe: 8 000 -10 000 netto na B2B
  • Dobry pakiet medyczny w Lux Med.
  • Mega szansę na rozwój. Raportujesz bezpośrednio do CEO a my rośniemy w turbo tempie.
  • Korporacyjne nonsensy? Nie u nas :-)
  • Duży zakres odpowiedzialności swobody w realizowaniu swoich zadań
  • Fajne biuro w co-worku na warszawskiej Pradze (Centrum Kreatywności Targowa)
  • Szacunek, wsparcie i pomoc zespołu we wszelkich kwestiach.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym – rozliczamy się z efektów, a nie przychodzenia do biura

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894