Manager domu- 7000 pln netto
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
29. 9. 2024

Poszukujemy odpowiedzialnej i sumiennej osoby na stanowisko Managera domu do pracy w Wilanowie (ul. Hlonda). Idealny kandydat lub kandydatka będzie pełnić kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania codziennych obowiązków domowych, dbając o komfort i porządek w domu. Szukamy kogoś, kto jest punktualny, lojalny i zorganizowany. Jeżeli potrafisz zarządzać codziennymi obowiązkami domowymi, jesteś osobą godną zaufania i dobrze odnajdujesz się w dynamicznych sytuacjach, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Obowiązki

  • Gotowanie według planu dietetycznego
  • Sprzątanie domu
  • Prasowanie
  • Umawianie wizyt lekarskich
  • Zakupy online
  • Bieżące sprawy, takie jak poczta czy odbiór dzieci ze szkoły

Wymagania

  • Punktualność
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30
  • Sumienność i uczciwość
  • Zaangażowanie i lojalność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w lokalizacji na Wilanowie
  • Otwartość i zaufanie
  • 7000 pln netto

  • Praca Warszawa
  • Gospodarz domu Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291