Manager Cateringu
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Sis Industry Solutions Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Poszukujemy doświadczonego managera/ki, który/a będzie odpowiedzialny/a za koordynację i zarządzanie naszym cateringiem.

Obowiązki

  • •Zarządzanie codziennym funkcjonowaniem cateringu.
  • •Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju działu cateringowego zgodnie z bieżącymi trendami i potrzebami klientów.
  • •Nadzór nad procesem produkcji posiłków, zapewnienie zgodności z normami dietetycznymi i jakościowymi.
  • •Koordynacja pracy zespołu, nadzór nad rekrutacją i szkoleniem pracowników.
  • •Budowanie pozytywnych relacji z klientami, rozwiązywanie ewentualnych problemów i reklamacji.
  • •Opracowywanie i wdrażanie działań marketingowych mających na celu promocję cateringu dietetycznego.
  • •Tworzenie strategii marketingowej, w tym kampanii reklamowych, promocji, akcji specjalnych itp.
  • •Monitorowanie efektywności działań marketingowych i raportowanie wyników.

Wymagania

  • •Doświadczenie na stanowisku managera w branży gastronomicznej, preferowana znajomość cateringów.
  • •Zdolności przywódcze, umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • •Zrozumienie zasad dietetyki i zdrowego odżywiania.
  • •Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku.
  • •Umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do elastycznego czasu pracy.

Oferujemy

  • •Stabilne zatrudnienie.
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne.
  • •Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

  • Praca Rzeszów
  • Manager Rzeszów
  • Content Manager Rzeszów
  • Account manager Rzeszów
  • Project Manager Rzeszów
  • Product manager Rzeszów
  • HR Manager Rzeszów
  • Key Account Manager Rzeszów
  • Business Development Manager Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246