Manager Biura/Asystent(ka) Zarządu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Kayon
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa biura mail/telefon
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji, dokumentacji faktur oraz dokumentów kadrowych
  • Wystawianie faktur
  • Wprowadzanie faktur do bankowości elektronicznej
  • Przygotowywanie zestawień
  • Prowadzenie rejestrów i ewidencji dokumentacji wewnętrznej
  • Realizacja zakupów biurowych
  • Organizacja spotkań z klientami i dostawcami
  • Wsparcie pozostałych działów w sprawach administracyjnych

Nasze wymagania:

  • Efektywna organizacja pracy
  • Dokładność i rzetelność podczas wykonywania powierzonych zadań
  • Punktualność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem
  • Znajomość Pakietu Office, w szczególności Excel

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w wystawianiu faktur
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Młody, dynamiczny zespół
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość pogodzenia pracy ze studiami
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze (np. pół etatu)
  • Praca w pobliżu Politechniki Gdańskiej

  • Praca Gdańsk
  • Asystent zarządu Gdańsk
  • Asystent Gdańsk
  • Asystent Pruszcz Gdański
  • Asystent Nowy Dwór Gdański
  • Asystent Starogard Gdański
  • Asystent gdański
  • Manager gdański
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392