Manager BIM
  • Koszalin
Manager BIM
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
MIRBUD S.A.
3. 10. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów i ponad 1000 pracownikówMIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju .

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;

KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;

JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44 w Warszawie, park magazynowo-logistyczny w Ostródzie.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie BIM Execution Plan (BEP),
  • Kontakt z biurami projektowymi i koordynacja projektów,
  • Analiza kolizji, zarządzanie zmianami, koordynacja i integracja modeli z różnych dyscyplin projektowych,
  • Nadzór nad platformą wymiany danych (CDE).

Nasze wymagania:

  • Znajomość narzędzi i procesów Building Information Modeling,
  • Dogłębna wiedza techniczna ze wszystkich branż,
  • Umiejętności menedżerskie,
  • Doświadczenie w pracy z wieloma modelami BIM,
  • Znajomość standardu Industry Foundation Classes (IFC),
  • Zdolność do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

To oferujemy:

  • Stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności ,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy .

Miejsce pracy:

  • Kołobrzeg – budowa hotelu,
  • Koszalin – budynek Politechniki Koszalińskiej.

  • Praca Koszalin
  • Manager Koszalin
  • HR Manager Koszalin
  • Account manager Koszalin
  • Project Manager Koszalin
  • Product manager Koszalin
  • Content Manager Koszalin
  • Key Account Manager Koszalin
  • Business Development Manager Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521