Manager BHP
  • Opole
Manager BHP
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
Arche Consulting
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest producent przemysłowych wymienników ciepła wraz z instalacją elektryczną dla wentylatorów, grzałek elektrycznych i szaf elektrycznych ze sterownikami.

Obowiązki:

  • rozwój i utrzymanie systemów BHP oraz nadzór nad wskaźnikami KPI,
  • opracowanie strategii i coaching dla poprawy wyników BHP w lokalnych operacjach,
  • edukacja i szkolenie pracowników, kształtowanie świadomości w zakresie BHP,
  • organizacja i nadzór nad audytami BHP, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi,
  • tworzenie raportów dotyczących BHP, statystyk i incydentów,
  • udział w planowaniu modernizacji miejsca pracy i proponowanie rozwiązań poprawiających warunki BHP,
  • budowanie strategii zdrowia i bezpieczeństwa oraz opiniowanie instrukcji BHP dla stanowisk pracy.

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie wyższe ,
  • kilkuletnie doświadczenie w usługach BHP w firmach produkcyjnych,
  • znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy,
  • swobodna komunikacja w j. angielskim,
  • nastawienie na proaktywne działanie i samodzielność w dążeniu do osiągnięcia rezultatów,
  • zarządzanie zmianą, decyzyjność oraz myślenie strategiczne,
  • znajomość systemu ERP (np. SAP).

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • możliwość udziału w dodatkowych szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe świadczenia.

  • Praca Opole
  • Manager Opole
  • Manager Opole Lubelskie
  • Account manager Opole
  • Project Manager Opole
  • Product manager Opole
  • HR Manager Opole
  • Content Manager Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Key Account Manager Opole
  • Business Development Manager Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567