Manager – branża gastronomiczna
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Silesian Voivodeship, Polska
Star Trade M.Chrobaszczyk P.Szpaczek S.C.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad realizacją działań sprzedażowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • Kompleksowa obsługa zamówień,
  • Inicjacja działań maksymalizujących sprzedaż dopasowanych do specyfiki rynku;
  • Negocjowanie i ustalanie warunków handlowych, zawieranie umów z kontrahentami;
  • Wdrażanie i koordynacja projektów marketingowych i trade marketingowych u obsługiwanych Klientów;
  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy;
  • Monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach
  • Budowanie marki na polskim rynku
  • Wyjazdy do klientów

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej
  • Wykształcenie średnie lub wyższe preferowane handlowe lub ekonomiczne
  • Talent handlowy, komunikatywność
  • Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania
  • Wysoki poziom komunikatywności i odpowiedzialności
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników;
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego.

  • Praca Pszczyna
  • Manager Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851