Management Accountant
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Logart Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie, wprowadzanie i opłacanie faktur zakupowych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych/kontrola należności
  • Zapewnienie prawidłowego ujęcia transakcji w księdze głównej
  • Przygotowywanie uzgodnień bankowych i bilansowych
  • Zarządzanie i dostarczanie miesięcznych sprawozdań finansowych zgodnie z harmonogramem grupy
  • Miesięczne składanie deklaracji VAT w odpowiednich terminach
  • Przygotowywanie budżetów i prognoz przepływów pieniężnych
  • Zapewnienie wdrożenia obowiązujących przepisów prawa pracy
  • Utrzymywanie akt osobowych pracowników, obsługa płac
  • Koordynacja umowy z operatorem PPK
  • Współpraca z zewnętrznym biurem kadrowo-płacowym, doradcami podatkowymi i audytorami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii/finansów/rachunkowości
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości (mile widziane doświadczenie kadrowo-płacowe)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Biegła obsługa Microsoft 365, w szczególności Excela
  • Odpowiedzialność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • Budowanie współpracy z kluczowymi interesariuszami na każdym poziomie organizacji
  • Efektywne i skuteczne zarządzanie zróżnicowanym zakresem obowiązków
  • Silne umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły
  • Certyfikat wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Pracodawca oferuje

  • Realny udział w rozwoju nowego zakładu firmy w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kluczowy wpływ na kształt procesów związanych z księgowością, kadrami i płacami
  • Realne możliwości awansu wraz z rozwojem struktur zakładu
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość szkoleń finansowanych przez pracodawcę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536