Malarz w Dziale Obsługi Technicznej
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk

ogłasza konkurs na stanowisko:

Opis stanowiska
  • prace ogólnobudowlane tj. gładzie, tynki, malowanie, montaż wykładziny (w tym paneli podłogowych), drobne prace murarskie,
  • montaż suchej zabudowy (ściany, sufity),
  • wykonywanie robót dekarskich na dachach płaskich wraz z robotami towarzyszącymi,
  • zgrzewanie papy termozgrzewalnej,
  • oględziny zgłoszonych usterek,
  • dbałość o porządek podczas wykonywania pracy,
  • organizacja miejsca pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP,
  • umiejętność sporządzenia zapotrzebowania materiałowego do wykonania prac,
  • wykonywanie hydro, termoizolacji,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania
  • wykształcenie zawodowe budowlane,
  • doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych,
  • dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków,
  • punktualność,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

  • Praca Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Malarz Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080