Malarz, szpachlarz lokalizacjia Köln
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
IMS GmbH
4. 6. 2024

Niemiecki pracodawca Firma IMS GmbH oferuje pracę w każdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata.
Oferty pracy w zawodach: elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka, tokarz CNC, frezer CNC, malarz, stolarz, spawacz, ślusarz i inne.
Praca i zlecenia na terenie całych Niemiec! Długoterminowe projekty!
Szukasz pracy? Chętnie Ci w tym pomożemy! Nie czekaj, znajdź pracę już dziś!
Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrych zarobków? Skontaktuj się z nami !!!
Dodatkowo oferujemy: § Premię w wysokości 500€ za polecenie Pracownika Firmie.
Firma IMS GmbH oferuje prace dla malarzy w kazdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata.
Zarobki: 14,50- 16,00 €/h Brutto + 55-60€ diety dziennej Netto.
Doatkowo: § Premia 500€ za polecenie Pracownika Firme
Lokalizacja: Köln
Zakres obowiązków
- Malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków
- Malowanie fasad
- Przygotowywanie powierzchni do malowania
- Szpachlowanie i nakladanie gladzi
- Renowacja pomieszczeń
- Bieżąca konserwacja
- Montaż płyt kartonowo-gipsowych regipsy i stelaze
- Inne prace remontowe
- Kompleksowe wykanczanie mieszkan
Wymagania
- Wyksztalcenie zawodowe lub tez udokumentowane doswiadczenie zawodowe na tym stanowisku
- Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
- Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane
- Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej
- Motywacja i chec do pracy
Oferujemy
NASZA OFERTA:
- Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
- Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.
- Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.
- Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
- Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.
- Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce z dostepem korzystania z kuchni i internetu
- Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS
- Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne Liczba godzin zagwarantowana w umowie
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Dobre warunki pracy, miła atmosfera
- Indywidualne podejście do każdego kandydata
- Indywidualnie ustalany termin wyjazdu - Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia
W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.
KONTAKT:
Mobil: 0049 176 156 090 28
0049 524 123 490 21
IMS GmbH
Königstraße 38
33330 Gütersloh
Pozdrawiamy serdecznie
IMS GmbH Team

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Malarz Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370