Malarz przemysłowy - Szwecja
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Baltix.se Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Baltix.se – Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Malarz przemysłowy
Zakres obowiązków
• malowanie różnorodnych elementów oraz konstrukcji stalowych metodą natryskową
• przygotowywanie powierzchni stalowych do malowania
• realizowanie prac malarskich zgodnie z określonymi standardami i wymaganiami
• kontrola jakości wykonywanych prac
• inne obowiązki zlecone przez przełożonego
• dbanie o powierzone urządzenia
Wymagania
• min. 3 lata doświadczenia jako natryskowy malarz warsztatowy/przemysłowy
• komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
• dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach)
• odzież roboczą
• pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
• program „Premia za polecenie”
• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Zgłoszenia kandydatów są rozpatrywane na bieżąco, aż do momentu zatrudnienia odpowiedniej liczby osób. Zachęcamy zatem do szybkiego wysłania CV.
Na stanowiska: spawacz, programista i operator maszyn CNC, prowadzimy rekrutację ciągłą.

  • Praca Gdynia
  • Malarz Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509