Malarz przemysłowy / konstrukcji stalowych | 1 zmiana
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Malarza przemysłowego/konstrukcji stalowych

Lokalizacja: Bytom

Zadania:

  • Malowanie konstrukcji stalowych zgodnie z instrukcją oraz technologią malowania,
  • Kontrola wizualna na każdym etapie procesu malowania,
  • Dbanie i czyszczenie stanowiska oraz powierzonego sprzętu,
  • Zgłaszanie nieprawidłowości (braków, błędów jakościowych etc.)

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w malowaniu farbami 1K i 2K (jedno i dwuskładnikowe)
  • Umiejętność obsługi pomp hydrodynamicznych
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego

Godziny pracy:

  • 6:00-14:00
  • Poniedziałek - piątek

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Stałe zatrudnienie i możliwość długofalowej współpracy
  • Wczasy pod gruszą
  • Paczki na święta,
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opiekę medyczną

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Bytom
  • Malarz Bytom
  • Malarz Bytom Odrzański
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584