Malarz proszkowy z doświadczeniem
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
bezpośrednio
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Dla swojego klienta, stabilnej firmy z Torunia poszukujemy
MALARZA PROSZKOWEGO
Zakres obowiązków:
Malowanie elementów metalowych za pomocą techniki proszkowej
Kontrola jakości wykonywanych prac
Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Współpraca z innymi pracownikami działu produkcyjnego
Wymagania:
Wykształcenie minimum zawodowe
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość technik malowania proszkowego
Umiejętność obsługi urządzeń i maszyn malarskich
Zdolności manualne i precyzja w pracy
Zdolność pracy w zespole
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
Wynagrodzenie uzależnione od stopnia doświadczenia o
Pracę w miłej atmosferze w nowoczesnym przedsiębiorstwie
Możliwość nadgodzin

  • Praca Toruń
  • Malarz Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392