Malarz proszkowy - Produkcja - Do przyuczenia
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
GRH
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Malarz proszkowy - do przyuczenia
Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca)
Opis stanowiska:
• Przygotowanie komponentów do malowania
• Malowanie proszkowe komponentów metalowych (lub prace pomocnicze w celu przyuczenia do pracy na stanowisku)
• Obsługa linii lakierniczej
Wymagania:
• Zaangażowanie i chęci do pracy
• Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmy z branży metalowej
• Umowę o pracę od pierwszego miesiąca - szukamy osób na stałe
• Pakiet dodatkowych benefitów
• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, w zależności od Twoich kompetencji zawodowych
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

  • Praca Mielec
  • Malarz Mielec
  • Pracownik produkcji Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696