Malarz Lakiernik
  • Głogów Małopolski
Głogów Małopolski, Głogów Małopolski, Podkarpackie, Polska
Dremex
25. 5. 2024

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. - polski producent artykułów sanitarnych z marmuru syntetycznego, ze względu na dynamiczny rozwój firmy zatrudni kandydata na stanowisko malarz – lakiernik.
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Zakres obowiązków:
• obsługa urządzenia natryskowego
Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• dobra organizacja pracy
• dyspozycyjność, praca trzyzmianowa
• chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• wynagrodzenie odpowiadające Twojemu doświadczeniu,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej i rozwijającej się firmie,
• pakiet socjalny (zniżki na ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pakietu medycznego, zajęcia j. angielskiego w godzinach pracy, Multisport)
Wynagrodzenie:
5 000 brutto + premia

  • Praca Głogów Małopolski
  • Lakiernik Głogów Małopolski
  • Malarz Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055