Malarz konstrukcji/operator śrutownicy
  • Kleszczów
malarz konstrukcji/operator śrutownicy
Kleszczów, Kleszczów, Łódzkie, Polska
ENERGOMONTAŻ-PÓŁNOC-BEŁCHATÓW S.A.
6. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Energomontaż Północ-Bełchatów S.A.
należąca do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal poszukuje pracownika na stanowisko malarz konstrukcji/operator śrutownicy
Wymagania:
• doświadczenie w malowaniu oraz śrutowaniu konstrukcji stalowych,
• umiejętność obsługi urządzeń do śrutowania i malowania natryskiem hydrodynamicznym,
• znajomość specyfiki farb dwuskładnikowych epoksydowych i poliuretanowych,
• umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych,
• rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• mile widziane: uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego lub hakowego sygnalisty.
Zakres obowiązków:
• przygotowanie powierzchni elementów konstrukcji do śrutowania i malowania,
• śrutowanie i malowanie konstrukcji,
• kontrolowanie podstawowych parametrów w procesie śrutowania i malowania,
• kontrolowanie wykonywanych powłok antykorozyjnych,
• obsługa sprzętu do śrutowania i malowania,
• przestrzeganie obowiązujących przepisów
Oferujemy:
• prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
• pracę opartą o umowę o prace.
Miejsce wykonywania pracy:
• ul. Montażowa 2, 97-427 Rogowiec
Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty pracy.

  • Praca Kleszczów
  • Malarz Kleszczów
  • Operator Kleszczów
  • Operator maszyn Kleszczów
  • Kleszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315