Malarz budowlany - Monachium (Niemcy)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
12. 8. 2024

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Monachium, NIEMCY
OCZEKUJEMY: Doświadczenia w zawodzie minimum 6 miesięcy, Znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym, Własnego samochodu na dojazdy do pracy (może być jeden samochód na zespół dwuosobowy).
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Malowanie/szpachlowanie/tapetowanie,
Malowanie mieszkań lub obiektów użyteczności publicznej.
OFERUJEMY:
Lokalizacja pracy: Monachium oraz inne lokalizacje na terenie całych Niemiec,
Wynagrodzenie: 2400€- 2800€ netto/msc,
Premie motywacyjne i dodatki do wynagrodzenia,
Możliwość dodatkowych godzin pracy,
System pracy: 1 zmiana,
Oferujemy niemiecką umowę na okres 12 miesięcy,
Zakwaterowanie bezpłatne - zapewniamy pokój jednoosobowy,
Urlop w pierwszym roku pracy 25 dni,
Opiekę polskiego Koordynatora na terenie Niemiec.
APLIKACJA:
Kandydatów prosimy o przesłanie CV,
Prosimy o składanie CV poprzez portal ogłoszeniowy lub