Malarz Budowlany
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Centrumbud Sp z oo
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Nasza firma budowlana specjalizuje się w kompleksowych pracach wykończeniowych oraz ogólnobudowlanych. Realizujemy zlecenia w zakresie wykańczania wnętrz, remontów oraz budowy nowych obiektów. Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy dbają o najwyższą jakość wykonywanych prac oraz terminową realizację projektów. Oferujemy profesjonalne podejście, solidność i elastyczność, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji, od projektowania po finalizację, gwarantując satysfakcję z naszych usług.

Opis stanowiska
  • Przygotowywanie powierzchni ścian i sufitów do malowania, w tym czyszczenie, szpachlowanie oraz gruntowanie.
  • Wykonywanie prac malarskich, zgodnie z ustalonymi wytycznymi i standardami jakości.
  • Malowanie ścian i sufitów w różnych pomieszczeniach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
  • Dbałość o dokładność i estetykę wykonania prac.
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o narzędzia.
  • Nasza firma oferuje stabilne zatrudnienie, wsparcie zespołu oraz możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze.

Wymagania
  • Doświadczenie w pracach malarskich, w tym przygotowywaniu powierzchni i malowaniu ścian oraz sufitów.
  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu malarskiego.
  • Dokładność, sumienność oraz dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnej realizacji zadań.
  • Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B (nie jest to warunek konieczny).

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na różnych podstawach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole profesjonalistów.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju umiejętności.
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie oraz z wysokiej jakości materiałami.
  • Elastyczne podejście do organizacji pracy i wsparcie w realizacji zadań.
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Zapewniamy stabilne warunki pracy i możliwość długoterminowej współpracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Praca Warszawa
  • Deweloper budowlany Warszawa
  • Rzeczoznawca budowlany Warszawa
  • Malarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584