Malarz
  • 35-310 Rzeszów
Malarz
podkarpackie, 35-310 Rzeszów, podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

Malarz Budowlany

Lokalizacja: Francja

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie zawierające podstawę oraz bonusy z tytułu pracy we Francji
  • Polska umowa o pracę tymczasową- gwarancja stabilności i bezpieczeństwa zatrudnienia.
  • Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wpłaty na Twoje konto bankowe, uzupełniane o bonusy.
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Praca w polskiej ekipie nie wymagamy znajomości j. obcego

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na stanowisku malarza min5 lat
  • Motywacji i zaangażowania: szukamy osób gotowych podjąć pracę od zaraz.

Zapraszamy do aplikowania oraz kontaktu telefonicznego!

  • Praca podkarpackie
  • Malarz podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662