Malarz
  • Racibórz
Malarz
Racibórz, Racibórz, Polska
17. 4. 2024

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace malarskie

Wymagania:

- doświadczenie min. 5 lat na ww. stanowisku

- mile widziane wykształcenie kierunkowe,

- min. znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- prawo jazdy

- uprawnienia VCA (mile widziane)

Oferujemy:

- holenderskie warunki zatrudnienia

- stawka: 12,50 – 13,50 euro netto/h

- pomoc w zakwaterowaniu

- pełen pakiet socjalny

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV (mile widziane również referencje, certyfikaty, świadectwo szkolne, itp.) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: holandia@euro-labora.com

W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: MAL/NL/2022

  • Praca Racibórz
  • Malarz Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782