Majster Robót Drogowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Trakcja S.A.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Praca na jednej z naszych inwestycji - związana z przebudową oraz budową dróg na terenie Łodzi;
  • Bieżący nadzór nad zespołem pracowników realizujących roboty drogowe;
  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót i obowiązującymi standardami;
  • Koordynacja robót międzybranżowych;
  • Bieżąca współpraca z Podwykonawcami;
  • Odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów;
  • Kontrola dostaw materiałów i sprzętów na budowę.

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Majstra lub Brygadzisty na kontrakcie infrastrukturalnym;
  • Wiedza z zakresu branży drogowej oraz znajomość procesów budowlanych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;
  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – w tym MS Excel;
  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń.

Oferujemy

  • Rynkowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;
  • Możliwość korzystania z karty Multisport;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);
  • Zniżka na przejazdy kolejowe w wysokości 90%;
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322