Majster Robót Drogowych
  • Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, podlaskie, Polska
STRABAG Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Zadania

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu prac

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe w specj. Budownictwo drogowe)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży (w wykonawstwie lub biurze projektowym)
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość