Majster robót bitumicznych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
KOBYLARNIA S.A.
23. 5. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników - MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

  • MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;

  • KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;

  • JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

  • MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44  w Warszawie, park magazynowo - logistyczny w Ostródzie.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja prac realizowanych na powierzonym odcinku robót
  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami
  • kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją
  • współpraca z firmami wykonawczymi
  • uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych
  • wykonywanie obmiarów robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane
  • doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami bitumicznym
  • sumienność i dyspozycyjność
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w delegacji

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509