Majster budowy/Inżynier - praca w delegacji
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, dolnośląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana działająca w branży ochrony środowiska poszukuje Majstra budowy!

Miejsce pracy: Cała Polska, aktualnie w Polkowicach (dolnośląskie) oraz Kamieńsku (łódzkie).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Zadania:

-         Nadzór nad pracami budowlanymi, organizacja i koordynacja działań zespołu,

-         Kontrola jakości wykonywanych robót oraz zapewnienie terminowości realizacji projektów.

Wymagania

  • Preferowane doświadczenie na stanowisku majstra budowy/Inżyniera - nie wymagamy od Ciebie specjalnych uprawnień!
  • Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

  • Wynagrodzenie od 7500zł brutto/msc,
  • Regulaminowa premia kwartalna do 1900 zł,
  • Praca na pełen etat (220 godzin miesięcznie) z możliwością nadgodzin,
  • Delegacje – diety, dojazdy oraz koszty zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę.

  • Praca Świdnica
  • Inżynier Świdnik
  • Inżynier Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087