Majster Budowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Powiększamy nasz poznański zespół realizacyjny, który rozpoczął budowę Muzeum Powstania Wielkopolskiego!

Twoje obowiązki

  • organizowanie i kierowanie pracą grupy pracowników na odcinku robót określonych przez kierownika robót / kierownika budowy
  • wykonanie robót budowlanych zgodnie z projektem i rysunkami roboczymi, normami i zasadami rzemiosła budowlanego
  • nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad i prawidłowości wykonywania robót budowlanych oraz przepisów BHP
  • podejmowanie czynności związanych z gospodarczą i techniczną stroną wykonywania robót budowlanych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie budowlane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych
  • samodzielność, odpowiedzialność, efektywność w działaniu

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach budowlanych

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293